صفحه اصلي > دانشگاه در رسانه ها > نمایش دانشگاه در رسانه ها 
نمایش دانشگاه در رسانه ها
 
دوم شهریور ماه 94

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از افتتاح هشت پروژه بهداشتی و درمانی در مناطق زیرپوشش این دانشگاه همزمان با هفته دولت خبر داد.

همزمان با هفته دولت صورت می‌گیرد

افتتاح 8 پروژه بهداشتی و درمانی در استان سمنان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از افتتاح هشت پروژه بهداشتی و درمانی در مناطق زیرپوشش این دانشگاه همزمان با هفته دولت خبر داد.

دکترمهدی شادنوش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: همزمان با این هفته، مرکز 10 تخت‌خوابی ایوانکی با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد و 104 میلیون ریال و در زیربنای یک هزار و 200 مترمربع به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اظهار داشت: ساخت این مرکز از اوایل سال 93 آغاز شده و شامل بخش‌های اورژانس، CPR، آزمایشگاه، رادیولوژی، زایمان و اتاق عمل سرپایی است.

دکترشادنوش از افتتاح ساختمان دانشکده پیراپزشکی سرخه خبر داد و گفت: ساخت این دانشکده از سال 1387 و در زیربنای 3 هزار و 500 مترمربع آغاز شده و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ساخت مجتمع آموزشی و فرهنگی این دانشگاه هم در زیربنای 7 هزار مترمربع پایان یافته و این مجتمع نیز شامل فضاهای اداری، سالن آمفی‌تئاتر، سالن جلسات، کارگاه‌های آموزشی و سوییت‌های اقامتی است.

دکترشادنوش بهره‌برداری از خانه بهداشت برم در زیربنای 95 مترمربع و با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال، تکمیل و تجهیز بخش‌های بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) با اعتبار 9 میلیارد و 100 میلیون ریال و تکمیل و تجهیز نمازخانه و سلف دانشکده دندانپزشکی سمنان با اعتبار 3 میلیارد و 500 میلیون ریال را از دیگر پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت امسال عنوان کرد.

 

عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22614342 : کل بازدید 2272 : بازدید امروز 0.77 : زمان بارگزاری صفحه 23053 : بازدید این صفحه 14 : بازدیدکنندگان آنلاين